Atrakcje w okolicy

Zakopane to niewielkie miasto położone u podnóża malowniczych Tatr. Bywa nazywane zimową stolicą Polski, jednak jego niepowtarzalny klimat co roku przyciąga rzesze turystów, niezależnie od panującej pory roku i pogody. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które pragną wypocząć, korzystając przy tym z rozmaitych atrakcji, jakie oferuje miasto i okolice.

Wycieczki w góry

Co roku przyjeżdżają do nas setki Gości, którzy nie wyobrażają sobie życia bez długich wędrówek po górach. Dzięki naszym chatkom i domkom będziecie mogli przygotować się do atrakcyjnych wycieczek w góry, a także porządnie wypocząć po powrocie ze szlaku. Zapewniamy Ci niezwykle komfortowe warunki pobytu.

Strefa relaksu

Ze względu na tysiące turystów, przewijających się przez Zakopane każdego roku, podnóże Tatr dziś bogaty jest w atrakcyjne miejsca. Stanowią one swoistą strefę relaksu. W zależności od preferencji możecie udać się na kąpiel w basenach termalnych, atrakcyjne popołudnie w parku wodnym czy zapadający w pamięć spływ Dunajcem.

Dla fanów mocnych wrażeń

Jesteś miłośnikiem korzystania z wszystkich możliwych atrakcji, jeśli tylko dostarczają solidnej dawki adrenaliny? Nie martw się – podnóże Tatr obfituje w atrakcje dla fanów mocnych wrażeń. Masz do wyboru między innymi wycieczki quadem, rafting, hydrospeed i wiele innych. A więc… Nie czekaj – zapraszamy już dziś!

Białe szaleństwo

Zabierz swoje narty lub deskę i przyjedź do nas! Wybierając nasze domki góralskie będziesz miał niedaleko do najlepszych wyciągów. Bogate wyposażenie wnętrz i staranne dobranie dodatków gwarantuje najwyższy komfort pobytu. Jesteśmy pewni, że kiedy raz skorzystasz z naszej oferty, będziesz do nas wracał co roku!

Okolica i my

W najbliższej okolicy można odwiedzić bacówkę, w której wytwarzane są prawdziwe oscypki.

Doskonała lokalizacja, przystępne ceny i przytulne wnętrza wynajmowanych przez nas chat góralskich zapewniają idealne warunki do noclegu oraz wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić niezapomniany urlop.