F.A.Q.

1. Czy domki góralskie na wynajem są znacznie oddalone od centrum Zakopanego?

Nasze drewniane chaty położone są w Dzielnicy Gawlaki, która jest oddalona od Krupówek o niecałe 8km.

2. Ile pokoi mieści się w domkach?

W mniejszej wersji znajdują się dwie sypialnie, a w dużej trzy. Dodatkowo, obie chatki posiadają także salon. Dlatego bez problemu pomieści się w nich odpowiednio 5, a nawet 10 osób.

3. Czy na terenie noclegu znajduje się parking?

Dla naszych Gości przygotowaliśmy miejsca parkingowe. Teren domków na wynajem jest ogrodzony, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się o bezpieczeństwo pozostawionego pojazdu.

4. Czy z domków z drewna można korzystać przez cały rok?

Nasze konstrukcje drewniane gwarantują odpowiednie warunki termiczne zarówno latem, jak i zimą, dzięki czemu można z nich korzystać przez cały rok. W chłodniejsze dni możliwe jest użycie dodatkowego źródła ciepła, jakim jest kominek.

5. Czy z obiektu może korzystać większa liczba osób, niż ta określona na podstawie miejsc noclegowych?

Tak, możliwe jest jego wynajęcie większej liczbie osób, jednak wtedy za każdą dobę należy uiścić dodatkową opłatę, wynoszącą 60zł od osoby.

6. Czy w okolicy są sklepy?

Dogodna lokalizacja pozwala na odpoczynek od turystycznego gwaru, a jednocześnie jest bardzo korzystna pod względem odległości od okolicznych punktów usługowych. W pobliżu znajduje się w pełni wyposażony market spożywczy.

7. Od której godziny możliwe jest zakwaterowanie?

Doba liczona jest od godziny 14 do 10. Aby zapewnić Państwu maksymalną wygodę, zachęcamy do przyjazdu w proponowanej przez nas porze.

8. Czy otrzymam potwierdzenie rezerwacji?

Starając się zapewnić bezpieczeństwo naszym Gościom, wszyscy z Państwa, którzy dokonali rezerwacji telefonicznie lub mailowo, otrzymają wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji w wybranym terminie.

9. Czy domki do wynajęcia w Zakopanem są przystosowane do pobytu z dziećmi?

Staramy się, aby nasza oferta była odpowiednia dla wszystkich Gości, także tych najmłodszych. Dlatego na terenie naszych posesji umieściliśmy m.in. plac zabaw, miejsce do grillowania oraz stół do tenisa ziemnego, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci.

Masz dodatkowe pytania ? 

Telefon

+48 603 601 252

Email

rezerwacje@goralskidom.pl